Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-09-05 11:46:41

Spektakl taneczny "Kolory Miłości"

2017-09-2217:30 Pałac Młodzieży - sala teatralna, Katowice

Spektakl taneczny stworzony i zatańczony przez wychowanków Pałacu Młodzieży w Katowicach - ponad godzina świetnej zabawy przy skomplikowanych układach tanecznych, grze światła i zaskakujących

Cena biletu: Wstęp wolny!

Każdy pragnie otaczać się tym, co kocha i robić to, co miłuje całym swoim sercem. Sposobów postrzegania miłości jest wiele, wypełnia ona prawie każdy aspekt naszego życia.
Spektakl taneczny interpretuje różnorodne formy miłości, które składają się na naszą codzienność. Miłość do Boga, drugiego człowieka, ale także zamiłowanie do rzeczy materialnych czy pasji. Spektakl to barwne opowiadanie ruchem wspierane projekcjami multimedialnymi i ciekawą oprawą oświetleniową. Niezwykłe zaangażowanie dzieci i młodzieży oraz często nieprzewidziane, żywiołowe reakcje naszych uczestników są gwarantem, że spędzenie z nami godziny zamieni się w niezapomnianą podróż w głąb ludzkiego serca.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Informacji Pałacu Młodzieży - pokój nr 6 lub rezerwacje telefoniczne: tel.: (32) 2516-433 (czynne pon-pt godz. 10-17)

Spektakl taneczny „Kolory miłości”
Reżyseria i choreografia: Aneta Powerska-Didkowska, Iwona Tchórzewska, Jolanta Chavez
Reżyseria światła: Paweł Kaprzyk

Miejsce wydarzenia

Logo: Pałac Młodzieży - sala teatralna

Pałac Młodzieży - sala teatralna

ul. Mikołowska 26
Katowice

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus