Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-08-21 13:14:00

Shirley Valentine - kultowa komedia

2017-09-2219:00 Teatr Żelazny, Katowice

Hit teatralny w wykonaniu Małgorzaty Gadeckiej, wybitnej śląskiej aktorki związanej przez wiele lat z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, gwiazdy spektaklu "Klimakterium". Spektakl w humorystyczny sposób opowiada historię kury domowej, która zajmując się domem

Cena biletu: 40/35 PLN

Legendarny spektakl Willy'ego Russel'a, byłego fryzjera, który, podczas godzin spędzonych na wysłuchiwaniu zwierzeń podczas układania włosów, jak żaden inny mężczyzna, zgłębił tajniki kobiecej duszy – jej tęsknot i pragnień. Spektakl wyreżyserowała autorka słynnego "Klimakterium...i już" - Elżbieta Jodłowska.


Hit teatralny w wykonaniu Małgorzaty Gadeckiej, wybitnej śląskiej aktorki związanej przez wiele lat z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, gwiazdy spektaklu "Klimakterium". Spektakl w humorystyczny sposób opowiada historię kury domowej, która zajmując się domem i gotując mężowi sadzone z kartoflami zapomniała o własnych marzeniach.
Jedyną jej powierniczką jest kuchenna ściana, z którą rozmawia. Pewnego dnia dostaje od przyjaciółki zaproszenie na dwutygodniowy urlop do Grecji. Propozycja na początku wydaje się abstrakcyjna i niemożliwa do zrealizowania. Po dłuższej chwili zastanowienia, postanawia wbrew woli męża spełnić swoje marzenie.
Czy uda jej się wyjechać?
Co na to mąż?
Czy wyjazd spełni jej marzenia?
Czy będzie chciała wracać?
Spektakl w wykonaniu genialnej aktorki, z wykorzystaniem dopieszczonej scenografii - perfekcyjne odwzorowanie angielskiej kuchni oraz... greckiej plaży i autentyczny zapach sadzonego z kartoflami gwarantują wspaniałą zabawę.
Spektakl przez wiele lat grany w chorzowskim Teatrze Rozrywki z ogromnym powodzeniem na deskach Teatru Żelaznego.


Shirley Valentine - Małgorzata Gadecka
Reżyseria - Jodłowska

bilety 40 zł
Rezerwacje:

 577 380 377
lub na 
www.teatrzelazny.pl

Budynek dworca PKP Katowice Piotrowice
ul. Armii Krajowej 40

Miejsce wydarzenia

Logo: Teatr Żelazny

Teatr Żelazny

Armii Krajowej 40
40-698 Katowice

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus