Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2016-11-22 21:27:15

METAL HAMMER FESTIVAL 2017 - MARILYN MANSON

2017-07-21 Spodek (hala widowiskowa), Katowice

Kup bilety!

Cena biletu: 170 – 375 PLN

Metal Mind Productions informuje, że powraca Metal Hammer Festival! Najnowsza edycja odbędzie się 21 lipca w katowickim Spodku, headlinerem festiwalu będzie jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej - Marilyn Manson! Bilety w sprzedaży dostępne będą od środy, 23 listopada!
Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz ósmy, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. TOOL, Korn czy Judas Priest. 
Jeden z największych showmanów XXI wieku, muzyk, który od lat znajduje się w centrum zainteresowania mediów i fanów. Artysta, który plasuje się poza wszelkimi klasyfikacjami i umyka wszelkim stereotypom. Twórca charyzmatyczny i kontrowersyjny, perfekcjonista, którego koncert to nie tylko doskonałe kompozycje, ale i dopracowany w każdym calu spektakl na najwyższym poziomie, zaskakujący wręcz szokujący. Marilyn Manson pojawi się w Polsce w ramach promocji swojego najnowszego albumu,"Say10", który ukaże się 14 lutego przyszłego roku.
Marilyn Manson to sceniczny pseudonim Briana Warnera, który w 1989 roku wraz z Daisy Berkowitz stworzył zespół początkowo działający pod nazwą Marilyn Manson & the Spooky Kids, a który wkrótce przemianowany został na Marilyn Manson. Grupa zadebiutowała w 1994 roku za sprawą płyty "Portrait of an American Family", ale prawdziwy sukces zespół odniósł z następnym albumem, który ukazał się w 1996 roku, "Antichrist Superstar", płyta ta znalazła 7 mln nabywców na całym świecie. Kolejne albumy ugruntowały pozycję Mansona nie tylko jako świetnego muzyka, ale i najbardziej szokującego artysty na muzycznej scenie. Dotychczasową dyskografię grupy zamyka płyta  "The Pale Emperor" z 2015 roku. Marilyn Manson na całym świecie sprzedał ponad 50 mln płyt, w samych tylko Stanach 8 studyjnych płyt znalazło się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się tytułów. W 2003 roku Manson został uznany przez MTV za 'jedynego prawdziwego artystę dzisiejszych czasów".
Oprócz Marilyna Mansona na scenie pojawią się również inne gwiazdy zagraniczne i polskie, o których wkrótce poinformujemy!
Bilety (Przedsprzedaż/w dniu koncertu):
miejsca siedzące
375/395 zł - I kategoria250/270 zł - II katgoria200/220 zł - III kategoria170/190 zł - IV kategoria
miejsca stojące
190/201 zł - Płyta

Miejsce wydarzenia

Logo: Spodek (hala widowiskowa)

Spodek (hala widowiskowa)

al. Korfantego 35
40-005 Katowice

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus