Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-03-17 13:36:03

VII Dni Australii

2017-03-3017:00 Uniwersytet Śląski w Katowicach, Katowice

VII Dni Australii to cykl prezentacji i filmików o nauce, życiu, pracy i podróżach po Australii. Dowiedz się jak spełnić swoje marzenia o wyjeździe studenckim, posłuchaj opowieści ludzi, którzy już to zrobili! Poznaj wielkiego fana Australii - Marka Niedź

Cena biletu: brak informacji

VII DNI AUSTRALII - 23.03-25.04.2017

Katowice - 30.03.2017 - czwartek, Uniwersytet Śląski,
Wydział Fizyki - Aula im. Pawlikowskiego ul. Uniwersytecka 4

WSTĘP WOLNY!

VII Dni Australii czyli Wszystko co chcielibyście wiedzieć o Australii, ale baliście się zapytać.
--------
Jedyny w Polsce festiwal poświęcony dalekiej „kangurolandii” organizowany po raz 7 na terenie całego kraju. Zawitamy do 9 miast, a 30 marca zaczniemy VII DNI AUSTRALII w Katowicach na Uniwersytecie Śląskim przy współpracy ze stowarzyszeniem „Garuda”.
----------
VII Dni Australii to cykl prezentacji i filmików o nauce, życiu, pracy i podróżach po Australii. Dowiedz się jak spełnić swoje marzenia o wyjeździe studenckim, posłuchaj opowieści ludzi, którzy już to zrobili! Poznaj wielkiego fana Australii - Marka Niedźwieckiego - autora książki „Australijczyk”. Weź udział w warsztatach wyjazdowych i dowiedz się jak zorganizować podróż na drugi koniec świata - jak połączyć naukę z pracą i życiem na antypodach. Spotkaj się z nami na darmowych konsultacjach dotyczących wyjazdów do Australii i weź udział w warsztatach sommelierskich. Czeka na Was również spotkanie online z bloggerką i autorką książek Julią Raczko, która na co dzień mieszka w Brisbane. Organizatorzy- Paweł Wida i Karolina Sypniewska-Wida mieszkają na co dzień w Sydney i zarażają pasją i miłością do tego kraju. Razem prowadzą firmę Albion House, która od 20-lat spełnia marzenia o wyjazdach do nauki czy pracy na dalekich antypodach.

Czeka na Was degustacja dla odważnych, wystawa fotografii z Australii, kiermasz książek o tematyce Australii oraz udział w warsztatach sommelierskich prowadzonych przez Ambsadora marki win Jacob’s Creek w Polsce - Wojciecha Cyrana. Każdy uczestnik VII DNI AUSTRALII może wygrać ciekawe nagrody prosto z Australii i będzie miał możliwość wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Australii, którego nagrodą główną będzie bilet powrotny do Australii dla jednego szczęśliwca. Podczas VII Dni Australii odbędzie się również inauguracja autorskiego informatora o Australii z wyjątkowymi ofertami specjalnymi i nie tylko. Zapraszamy!

Szczegóły na www.dniaustralii.com
www.albionhouse.com.pl
www.facebook.com/Albionhouse1996

Zapraszamy serdecznie!
Kontakt:
karolina@albionhouse.com.pl
535451552 (dostępny od 17.03 Karolina Sypniewska-Wida)
504174995 (dostępny od 17.03- Paweł Wida)

PROGRAM VII DNI AUSTRALII

17.00 Otwarcie VII DNI AUSTRALII
17.05 Miasta Australii - Sydney? Melbourne? Perth czy Brisbane? Dokąd i dlaczego?
17.35 Opowieści z Down Under - jak było naprawdę
18.00 Warsztaty wyjazdowe do Australii - Paweł Wida
19.00 Spotkanie z Markiem Niedźwiedzkim
19.25 Degustacja - tylko dla odważnych
19.30 Konkurs WYGRAJ BILET DO AUSTRALII
20.00 Warsztaty sommelierskie (wejście biletowane)
20.00 Rozmowa online z Julią Raczką - where is julii.com
20.30 Zakończenie VII DNI AUSTRALII

Warsztaty sommelierskie poprowadzi Wojciech Cyran - ambasador marki Jacob’s Creek, który opowie, co kryje się za wyjątkowym smakiem win z Australii oraz udzieli wskazówek, jak dobierać wino do przygotowywanych potraw, by podkreślić ich smak.
• Czas trwania: ok 60 min
• Warsztaty wyłącznie dla osób pełnoletnich.
• Bilet: 20 zł/1 os. (w cenie degustacja 6 typów win)
• Zapisy pod adresem katowice@albionhouse.com.pl

Wojciech Cyran - ambasador Marki Jacob’s Creek. Przygodę z winem rozpoczął niemal 10 lat temu. Trwa ona do dziś. Winiarskie szlify zdobywał pracując i szkoląc się we Francji, Wlk. Brytanii, Australii i Hiszpanii. Z chęcią podzieli się wiedzą i opowie o winach z Antypodów.


Darmowe konsultacje indywidualne dotyczące wyjazdów do Australii podczas trwania wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś i porozmawiaj z naszymi konsultantami. Chcesz się zapisać, podaj w tytule wiadomości miasto "KATOWICE" oraz interesujący Ciebie temat konsultacji, poczekaj na potwierdzenie spotkania przez naszego konsultanta.
katowice@albionhouse.com.pl

Miejsce wydarzenia

Logo: Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

ul. Bankowa 12
40-007 Katowice

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus